Регіональние центри РІС  тимчасово не працюють 

Оперативна інформація про зміни навігаційних умов і режиму плавання на ВВШ: https://ukrris.com.ua/ris/fairway/reports/inforeport/index.php 

Річкова інформаційна служба України

Усть-Дунайськ

Район Дунайська ділянка водних шляхів
Адреса 68355, м. Вилкове, вул. Придунайська, 2, Одеська обл., Україна
Річковий кілометр 0
Тел.
Email vilport@odtel.net
Сайт http://www.sifservice.com/index.php/component/k2/item/32-ust-dunaisk-morskoy-port

Розташування: 0,1 кілометр від гирла Дунаю.

Тривалість навігації – цілий рік.

Режим плавання: Вхід суден у порт Усть-Дунайськ і вихід з порту, а також плавання в акваторії порту при силі вітру менше 12 м / с здійснюється цілодобово. Для суден довжиною понад 160 м і з осадкою більше 7 м вхід і вихід з порту по морському підхідному каналу дозволено тільки в світлий час доби і при гарній видимості.

Судна, що перевозять масові вантажі і мають осадку, що перевищує оголошену по порту, можуть оброблятися на зовнішньому рейді повністю або частково з подальшою доразгрузкою в порту.

Радіозв'язок:

Пасажирський перевантажувальний комплекс:

Бункерування


Усть-Дунайський порт виробляє перевалку і транспортно-експедиторське обслуговування транзитних, зовнішньоторговельних і каботажних вантажів, складські операції. Він може забезпечити прийом, безпечну стоянку та обробку ліхтерів, барж, їх накопичення для подальшого транспортування.   Основу вантажообігу порту складають навалочні та насипні вантажі: руда, концентрати руд, зерно. Вантажі доставляються судами, несамохідними баржами і ліхтерами.

Порт Усть-Дунайськ має два вантажних району - морський і річковий.

У морському районі причали як гідротехнічні споруди відсутні. Для причалювання оброблюваних судів були 3 бочкові стоянки, але необхідні для судів глибини там втрачені.

Вантажний причал у Вилковому

Спеціалізується на перевантаженні навалювальних і генеральних вантажів. Довжина причалу - 117 м, глибини біля причалу - 1,6 м.

У порту є портальні (тільки в портпунктів Кілія), плавучі, гусеничні і автомобільні крани, авто- і електронавантажувачі.   Для маневрових операцій з несамохідними судами і перестановки плавкранів порт має в своєму розпорядженні буксири-штовхачі та буксир-кантовщик .