У зв'язку з технічними роботами  можливі обмеження доступу до сайту

Річкова інформаційна служба України

Ізмаїл

Район Дунайська ділянка водних шляхів
Адреса 68600, вул. Портова, 7, м.Ізмаїл, Одеська обл., Україна
Річковий кілометр 93
Тел. (04841) 63-427, (04841) 67-036
Email izm-port@te.net.ua
Сайт http://izmport.com.ua

Расположение: 85 кілометр від гирла Дунаю.

Тривалість навігації – цілий рік.

Режим плавання: При проходженні по акваторії порту всі судна, крім суден на підводних крилах, повинні йти зі швидкістю не більше 6 км/год при русі вгору і 12 км/год при русі вниз.

Порядок руху суден по акваторії порту регульований. Зона регулювання руху встановлюється від 78 до 100 км Кілійського гирла річки Дунай. Всі транспортні судна, портові буксири і судна на підводних крилах повинні слідувати основним фарватером. Малотоннажні судна місткістю 200 брт і менш при плаванні по акваторії порту повинні слідувати на відстані не більше 150 м від лівого берега.

Вхід в затон 90 км і вихід, а також прохід в районі 88-91 км регулюються лоцманом-оператором ПРРС..

Обгін на акваторії порту забороняється всім судам, крім суден на підводних крилах.

Радіозв'язок:

Пасажирський перевантажувальний комплекс:

Бункерування: Бункеровочного база порту, розташована на 85 км річки Дунай, виробляє бункерування судів усіх фірм паливом і ПММ. Обладнаний слив дизпалива з ж / д цистерн безпосередньо в плаводиниць.

Тут є мазутосховище ємністю 50 м3бензосховище, ємності для відстою масел (вертикальні і горизонтальні), ємності для зберігання і зливу масел, ємність під відпрацьовані масла.

Здійснюється прийом і здача фекальних і лляльних вод з суден. Є станція очистки лляльних вод СБО-5.

Порт може приймати судна, довжина яких не перевищує 150 м, ширина - 30 м, осадка - 7 м. Осадка заходящих в порт суден лімітується прохідними глибинами Сулинського каналу або каналу на українській ділянці річки Дунай.

Ізмаїльський порт оснащений сучасним обладнанням, перевантажувальними машинами і механізмами, що дозволяють переробляти навалочні та насипні, тарно-штучні, контейнерні вантажі.

У порту 24 причали загальною протяжністю 2619 м. Глибини біля причальної стінки - від 3,5 до 7,5 м.

Порт розділений на три виробничо-перевантажувальних комплексу.

1-й комплекс.

Причали №№ 1-8. Обробляються в основному штучні вантажі та вантажі в мішках, обладнання, сільгосптехніка, метали, пакетовані вантажі, зерно. Виробнича потужність - 1205 тис. Т. Вантажів на рік.

2-й комплекс.

Причали №№ 19-22. Комплекс призначений для обробки навалювальних вантажів: руди, вугілля, коксу, концентрату, окатишів, металопродукції, зерна, контейнерів. Виробнича потужність - 5400 тис. Т. Вантажів на рік.

3-й комплекс.

Причали №№ 16-18; 23-26. Обробляються навалочні та генеральні вантажі: обладнання, вугілля, метал, руда, зерно.

На кордоні і в тилу причалів порту встановлені 53 портальних крана ("Альбатрос", "Альбрехт", "Ганц", "Кондор", "Сокіл" та ін.) г / п до 40 т. Є 3 плавучих крана "Ганц" г / п 16 т.

Порт має 100 автопогрузчиками різних моделей вітчизняного і іноземного виробництва г / п від 1,5 до 25 т. В порту є також шість авто і гусеничних кранів г / п від 6,3 до 50 т.