Небезпечні гідрометеорологічні явища за прогнозом
на р. Дунай та всіх вдсх р. Дніпро – І рівень небезпеки

 У зв'язку з технічними роботами  можливі обмеження доступу  до сайту 

 У зв'язку із заходами по боротьбі з розповсюдженням коронавируса COVID-19  обмежено судноплавство на Дунаї. Посилання  

Річкова інформаційна служба України

Ізмаїл

Район Дунайська ділянка водних шляхів
Адреса 68600, вул. Портова, 7, м.Ізмаїл, Одеська обл., Україна
Річковий кілометр 93
Тел. (04841) 63-427, (04841) 67-036
Email izm-port@te.net.ua
Сайт http://izmport.com.ua

Расположение: 85 кілометр від гирла Дунаю.

Тривалість навігації – цілий рік.

Режим плавання: При проходженні по акваторії порту всі судна, крім суден на підводних крилах, повинні йти зі швидкістю не більше 6 км/год при русі вгору і 12 км/год при русі вниз.

Порядок руху суден по акваторії порту регульований. Зона регулювання руху встановлюється від 78 до 100 км Кілійського гирла річки Дунай. Всі транспортні судна, портові буксири і судна на підводних крилах повинні слідувати основним фарватером. Малотоннажні судна місткістю 200 брт і менш при плаванні по акваторії порту повинні слідувати на відстані не більше 150 м від лівого берега.

Вхід в затон 90 км і вихід, а також прохід в районі 88-91 км регулюються лоцманом-оператором ПРРС..

Обгін на акваторії порту забороняється всім судам, крім суден на підводних крилах.

Радіозв'язок:

Пасажирський перевантажувальний комплекс:

Бункерування: Бункеровочного база порту, розташована на 85 км річки Дунай, виробляє бункерування судів усіх фірм паливом і ПММ. Обладнаний слив дизпалива з ж / д цистерн безпосередньо в плаводиниць.

Тут є мазутосховище ємністю 50 м3бензосховище, ємності для відстою масел (вертикальні і горизонтальні), ємності для зберігання і зливу масел, ємність під відпрацьовані масла.

Здійснюється прийом і здача фекальних і лляльних вод з суден. Є станція очистки лляльних вод СБО-5.

Порт може приймати судна, довжина яких не перевищує 150 м, ширина - 30 м, осадка - 7 м. Осадка заходящих в порт суден лімітується прохідними глибинами Сулинського каналу або каналу на українській ділянці річки Дунай.

Ізмаїльський порт оснащений сучасним обладнанням, перевантажувальними машинами і механізмами, що дозволяють переробляти навалочні та насипні, тарно-штучні, контейнерні вантажі.

У порту 24 причали загальною протяжністю 2619 м. Глибини біля причальної стінки - від 3,5 до 7,5 м.

Порт розділений на три виробничо-перевантажувальних комплексу.

1-й комплекс.

Причали №№ 1-8. Обробляються в основному штучні вантажі та вантажі в мішках, обладнання, сільгосптехніка, метали, пакетовані вантажі, зерно. Виробнича потужність - 1205 тис. Т. Вантажів на рік.

2-й комплекс.

Причали №№ 19-22. Комплекс призначений для обробки навалювальних вантажів: руди, вугілля, коксу, концентрату, окатишів, металопродукції, зерна, контейнерів. Виробнича потужність - 5400 тис. Т. Вантажів на рік.

3-й комплекс.

Причали №№ 16-18; 23-26. Обробляються навалочні та генеральні вантажі: обладнання, вугілля, метал, руда, зерно.

На кордоні і в тилу причалів порту встановлені 53 портальних крана ("Альбатрос", "Альбрехт", "Ганц", "Кондор", "Сокіл" та ін.) г / п до 40 т. Є 3 плавучих крана "Ганц" г / п 16 т.

Порт має 100 автопогрузчиками різних моделей вітчизняного і іноземного виробництва г / п від 1,5 до 25 т. В порту є також шість авто і гусеничних кранів г / п від 6,3 до 50 т.