Оновлення повідомлень судноводіям (NtS) щоденно : 9:00-10:00, 13:00-13:30, 15:30-16:00

Речная информационная служба водных путей Украины

Новости

про 4-е засідання робочої групи з питань взаємодії організації роботи  морського рухомого зв’язку. 10.05.2018

про 4-е засідання робочої групи з питань взаємодії організації роботи морського рухомого зв’язку.

08.05.2018  в м. Київ  в Міністерстві інфраструктури України Начальник Річкової інформаційної служби прийняв участь в роботі 4-го засідання робочої групи з питань взаємодії організації роботи  морського рухомого зв’язку.

Група розглянула ряд поточних питань:

1.    Аналіз виконання рішень Протоколу засідання робочої групи для взаємодії з питань морського рухомого зв’язку від 08.02.2018. Звіт щодо виконаних рішень.

2.    Звіт, щодо 11-го засідання Комітету з Регіональної угоди про служби радіозв'язку на внутрішніх водних шляхах, яке відбулося 10 – 11 квітня поточного року у м. Мэзон - Альфор, Франція.

 

3.    Обговорення порядку експлуатації в Україні морських пристроїв спеціального призначення таких, як окремий портативний ДВЧ трансивер з DSC та GNSS, AIS-SART, MOB, EPIRB-AIS та присвоєння їм морського ідентифікатора (додаток 2 до Рекомендації МСЕ-Р М.585) з внесенням до дозвільних документів.

 

4.    Розгляд пропозицій щодо оптимізації чинного законодавства України з питань порядку визначення рентної плати за користування радіочастотним ресурсом  України власниками суднових станцій.

 

5.    Підготовка пропозицій щодо аналізу відповідності берегових систем забезпечення безпеки судноплавства міжнародним вимогам.

 

 

6.    Взаємодія з питань організації роботи щодо ведення реєстраційної бази даних суден.

Всі питання порядку денного визвали жвавий інтерес у членів групи, рішення засідання буде доведено пізніше.

 


Возврат к списку