Речная информационная служба водных путей Украины

Новости

Новорічні поздоровлення 29.12.2017

Новорічні поздоровлення

   Шановні колеги, дорогі друзі!

   Напередодні Нового року хочеться поділитися з вами хорошим настроєм, разом порадіти досягнутим у 2017 році результатам і намітити плани на майбутнє.

   Для Департаменту реформування та функціонування морського та річкового транспорту Мінінфраструктури 2017-ий був дуже насиченим: ми вели одночасно більше 20 проектів, кожен з яких принесе нашій галузі безсумнівну користь.

   Найбільш значимі з них - розробка «дорожньої карти» щодо імплементації положень директив ЄС у сфері міжнародного морського транспорту, відновлення єдиної системи пошуку і рятування на морі, реформування ДП «АМПУ», перегляд планів розвитку морських портів, створення Морської адміністрації, оновлення Морської доктрини України, супровід законопроекту «Про внутрішній водний транспорт», розробка методики розрахунку ставок портових зборів і порядку компенсації інвестицій, внесених суб'єктами господарювання у стратегічні об'єкти портової інфраструктури.

   Ми прагнули наблизити Україну, підприємства морської галузі до високих стандартів економічного розвитку і безпеки. Розширювали співробітництво з європейськими партнерами, ділилися досвідом і переймали кращі рішення. У більшості проектів нам вдалося досягти цілей.

«Дорожня карта» є, Кабміном прийнято рішення про створення Морської адміністрації, законопроект «Про внутрішній водний транспорт» рекомендовано до прийняття в першому читанні, підготовлено та відправлено на Уряд оновлену Морську доктрину, та й інші проекти рухаються.

   Я дуже вдячний колективу Департаменту та колегам з інших підрозділів Мінінфраструктури, працівникам підприємств галузі, всім представникам морського бізнесу, громадським організаціям за конструктивну позицію, надані поради, зауваження та пропозиції.

   Попереду у нас грандіозні плани на 2018 рік: продовжити реформування і забезпечити розвиток галузі, створити сприятливе й конкурентне середовище для розвитку бізнесу в морській сфері, залучити інвесторів у галузь, вибудувати прозору систему управління та успішно пройти аудит Міжнародної морської організації. Все це потребуватиме великої віддачі, згуртованості, цілеспрямованості, щирого бажання зробити морський і річковий транспорт флагманом економіки України. 

   Бажаю вам, друзі, здоров'я, яскравих подій, які запам'ятаються на все життя, радісних зустрічей!

Нехай цей рік буде для нас роком здійснення найсміливіших планів та здійснення усіх заповітних мрій!

З повагою та побажаннями казкових новорічних свят

  

   Директор Департаменту реформування та

функціонування морського та річкового транспорту

                                                        Олександр Басюк

 


Возврат к списку